Будівництво із СІП-панелей в Україні Сіпхаус

Статьи
02.12.2015

Будівництво із СІП-панелей в Україні Сіпхаус

Будівництво із СІП-панелей в Україні СіпхаусМальовничий будиночок за містом завжди буде мрією кожного українця. Особливо якщо більшу частину свого життя йому доводиться проводити серед галасу та безкінечного поспіху у мегаполісі. Процес будівництва заміського будинку з цегли може затягнутися на довгі роки або навіть на десятиліття, а також буде забирати занадто багато часу, сил та грошей.

Однак більшість людей береться за такий тривалий і проблематичний процес, щоб згодом у розкішному будинку могли жити їх діти. Компанія СІПХАУС пропонує вам не відкладати комфортне життя своєї мрії на потім, а зробити його реальністю вже сьогодні за допомогою економічних будинків із СІП-панелей, які вже давно зарекомендували себе у всьому світі лише з позитивних сторін.

Перш за все, треба розповісти про те, що СІП-панелі в Україні виробляють за сучасними іноземними технологіями, тому вони зовсім не поступаються якістю своїм закордонним конкурентам. Транспортувати такі панелі з-за кордону занадто дорого. До того ж, наші лісозаготівельні бази пропонують своїм співвітчизникам не менш привабливі варіанти. Саме з однією з них і співпрацює компанія СІПХАУС, щоб представити своїм клієнтам широкий асортимент справді якісного та перевіреного на практиці будівельного матеріалу.

Основні переваги СІП-панелей

Основні переваги СІП-панелейБудівництво із СІП-панелей стало дуже популярним ще в середині двадцятого століття, але до нас цей інноваційний матеріал дійшов лише кілька десятиліть тому. Сучасні науковці зробили його мало не ідеальним, видаливши недоліки та попіклувавшись про актуальні потреби людей. Купуючи СІП-панелі в компанії СІПХАУС, ви отримаєте можливість на власному досвіді переконатися у високій якості та перевагах такого матеріалу:

  •   Низька вартість – наша компанія пропонує вам придбати сандвіч-панелі для будівництва житлового будинку по справді вигідним цінам. Такий привілей не має лякати вас, так як низька ціна не буде негативно впливати на якість майбутньої будівлі. Справа у економічному використанні сучасних виробничих матеріалів та місцевому виробництві. Споруди із цегли обійдуться вам щонайменше у 2 рази дорожче, ніж готові будинки з СІП-панелей такого ж розміру. Економія очевидна.
  • Високі темпи будівництва – професіональні будівельники із компанії СІПХАУС з легкістю побудують будинок вашої мрії всього за місяць або навіть за декілька тижнів, включаючи внутрішні ремонтні роботи. Економія часу стала результатом того, що легка конструкція будівлі не потребує масивного фундаменту і взагалі звільнена від використання важких будівельних матеріалів на основі цементу, бетону та ін.
  • будинок із СІП-панелейСтійкість до різноманітних погодних умов – будуючи будинок із СІП-панелей, вам більше не доведеться боятись холодних стін та протягів, тому що майстри із СІПХАУС створять для вас довговічну герметичну конструкцію з високими показниками збереження тепла.  СІП-панелі не бояться вологи, вітру чи сильних морозів. Про це свідчать багаторічні наукові розслідування та спостереження. Нещодавно стало відомо, що такий будівельний матеріал було признано ідеальним для використання навіть у сурових умовах Північного Полюсу.
  • Декоративність та варіативність – працюючи з такими легкими та недорогими матеріалами як СІП-панелі, дизайнери та архітектори можуть відійти від діючих стандартів зовнішнього оформлення житлових та комерційних споруд і створити щось зовсім нове. Навіть найкреативніші забаганки замовників можуть бути реалізовані на практиці без особливих фінансових витрат.

СІП-панелей в УкраїніЯкщо вас цікавить будівництво із СІП-панелей у Львові, Києві, Харкові та інших містах, наші спеціалісти допоможуть вам отримати всю необхідну інформацію. У компанії СІПХАУС працюють справжні майстри архітектури, дизайну та будівництва, які створюють нові цікаві проекти будинків саме для вас. Ви також можете скористатись спеціальним калькулятором СІП-панелей в Україні, щоб розрахувати приблизну вартість бажаного будинку.

Каталог рекомендованих проектів:

https://siphouse.com.ua/category/proekty-domov-po-kanadskoi-texnologii